Diablo 1 Hellfire Mod Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake
Diablo 1 Hellfire Mod - Forum Awakening Mod

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Problem z multiplayer i kilka pytań.

Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Diablo Przebudzenie [PL]
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Drzemik

PostPosted: 15 Jun, 2011 10:29    Post subject: Problem z multiplayer i kilka pytań.

Może zaczne od problemu. Wiec tak z Bratem chcemy zagrac w D1 czy na waszym bnet czy lan bez różnicy, ale nie widzimy swojej gry. Jesteśmy polączenie Hamachi, Lan, WiFi ( neostrada lifebox ) jednocześnie i nie widzimy swojej gry, jest sieć domowa, probowaliśmy kazda opcje w d1 i poprostu nie widzimy siebie. Natomiast " Game crator latency to high" i w druga strone też, wczoraj nie ogłem do żadnej gry dolączyc, tylko strzorzyć.

Teraz pytanie, na stronie głównej jest takjakby napisane jacy gracze sa zalogowani i jakie sa gry, niektorzy maja ikonke Diablo Expansion i ja i brat i jeszcze pare osob zwykłe diablo. Co to za dodatek ?? Myślałem że hellfire ale po istalacje tego dodatku Beta, opcja multiprayer w hellfire znikła został tylko single.

System 2x Windows 7 i połaczenie lifebox neostrada wi-fi.
Pomocy Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Noktis
Site Admin

PostPosted: 15 Jun, 2011 21:11    Post subject:

Nie widzicie się nawzajem, ponieważ łączycie się z tego samego numeru IP Po prostu w Diablo 1 już tak jest że łącząc się z tego samego numeru IP występują problemy. Rozwiązaniem byłoby zmienienie portu dla jednego komputera ale nie wiem dokładnie jak to zrobić. Może jutro nad tym pomyśle.

Problem z "latency" występuje gdy gra jest przelagowana lub nie macie odblokowanego port 6112 na firewallu (routerze), a konkretnie osoba zaklejając grę musi mieć ten port odblokowany. Na forum było już o tym pisane, poszukaj.

Co do Ikonek "Expansion" są to gracze zalogowani z Diablo 2 LoD, Dlatego nie możesz dołączyć do ich gier, jednak możesz wejść na kanał o nazwie Diablo II i z nimi pogadać (o ile ktoś będzie na kanale).

Mod do Hellfire nie jest ukończony. Multiplayer dodam niebawem ale tylko orzez haamchi lub tunngle.

Drzemik

PostPosted: 16 Jun, 2011 9:06    Post subject:

W sumie nie wiem jak do tego doszlismy ale wylaczylismy wszystkie firewalle na routerze i wogole i mozemy grac na UDP, a to jak na ta chwile wystarczy, Pozdrawiam
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Diablo Przebudzenie [PL] All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum