Diablo 1 Hellfire Mod Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake
Diablo 1 Hellfire Mod - Forum Awakening Mod

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Hellfire rusko-polskie
Goto page Previous  1, 2, 3, 4

Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Offtopic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Noktis
Site Admin

PostPosted: 19 Apr, 2015 0:07    Post subject:

Obishedo, wyja?ni? ci, ?e makaron_05 mówi, ?e jemu chodzi wy??cznie o Diablo 1 a ty co? o mitologii oraz kolejnych cz??ciach gry mówisz. Poza tym si? nie k?ó?cie o jakie? robaki Wink

Nie wszystko co zawiera tzw. Mod HD zosta?o zrobione przez BrightLorda.

makaron_05 wrote:

Chwa?a Ci za ten zamys?. Budzi on w mym sercu nadziej? na lepsze jutro w pokonywaniu kolejnych poziomów gry. Wink
A tak na powa?nie przecie? jest tyle fajnych potworów z Hellfire. Grabarz z ?opat?, albo ta lataj?ca zmora wal?ca fireballami.

No przecie? w Awake jest Grabarz z ?opat?.Smile Wilde Snakes czyli Dzikie W??e, to po prostu ?art nawi?zuj?cy do pewnego powiedzenia:)
Planuje Spawns pokolorowa? na ciemny odcie? i nazw? ich Critters, nawi?zanie do pewnego filmu, który ogl?da?em w dzieci?stwie

Last edited by Noktis on 27 Apr, 2015 22:22; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
makaron_05

PostPosted: 20 Apr, 2015 19:24    Post subject:

@Obishedo mnie chodzi tylko i wy??cznie o Piek?o w Bezelbubie, gdzie po raz pierwszy wszed?em ?uczniczk?, kilka dni temu, a ty zaraz podejrzewasz mnie o expienie, polityk? i powo?ujesz si? na starsze?stwo na forum.
Fajny go?? jeste?, ale chyba zbytnio zapalczywy. Smile

@Noktis

Quote:
No przecie? w Awake jest Grabarz z ?opat?. Smile

Wiem. Smile Próbowa?em kiedy? w ten mod zagra?, ale tak naprawd? poza podniesieniem poziomu trudno?ci i wymian? potworów, niczym si? od klasycznego Diablo nie ró?ni tote? nie wzbudzi? mojego entuzjazmu. Wink
Diablo 1 jest dla mnie kultowe. A Hellfire tylko ciekawostk?. Smile

Quote:
Planuje Spawns pokolorowa? na ciemny odcie? i nazw? ich Critters, nawi?zanie do pewnego filmu, który ogl?da?em w dzieci?stwie

Ha, te? ogl?da?em Critterrsów. Smile Mam sentyment do drugiego filmu, poprzez jedn? wyst?puj?c? tam aktork? Wink . Lubi? tez czwarty, bo to prawie space opera. Smile

Jak ju? koniecznie chcesz utrzyma? spawnów, to mog? tylko nie?mia?o zasugerowa? jedn? spraw?. Mo?e zamie? odg?osy wydawane przez spawnów, w te które wydaj? crittersy w filmie? B?dzie ?miesznie.
Bo te oryginalne piski, to do Diablo zupe?nie nie pasuj?. Przynajmniej moim zdaniem. Smile

PS. A korzystaj?c z okazji chcia?em si? zapyta?, czy do grafiki Creature of Flame w Sanktuarium Horazona, pomys?em by? p?on?cy mag (ju? nie pami?tam jak si? nazywa, bo dawno nie gra?em) z Torment? Tak mi si? jako? kojarzy.
Back to top
View user's profile Send private message
Noktis
Site Admin

PostPosted: 20 Apr, 2015 20:13    Post subject:

makaron_05 chyba nie spodziewa?e? si? grafiki 3d w Awake. Mo?e gdybym wymiata? w asemblerze, to mod sprosta?by twoim oczekiwaniom Smile Ja Awake nazywam po prostu ulepszonym Diablo 1. Wersja 7.0, która b?dzie prawdopodobnie ju? ostania, wniesie pewne ciekawe zmiany do gry. Spawn je?li zostanie, to tylko pod postaci? Crittersa (czy te? Crittera). Spróbuj? w programie graficznym zrobi? aby si? turla? jak w filmie, ale nie wiem czy mi si? uda. W ogóle to tutaj jest w?tek o Awake v7.0 http://awake.diablo1.eu.org/wersja-7-0-w-budowie-t916.html Jak s? jakie? pytania/sugestie to mo?na skorzysta?.

Ad. PS.
Nie wiem.

Ps.
Offtopic si? zrobi?. Pewnie dlatego, ?e "Lazarus bawi? si? psychologi? t?umu" Mr. Green

Last edited by Noktis on 21 Apr, 2015 10:09; edited 1 time in total
Back to top
Obishedo

PostPosted: 20 Apr, 2015 23:03    Post subject:

I znowu wysz?o tak, ?e jestem ten najgorszy... Razz

A dobra, kij z tym! Niech tak ju? zostanie Very Happy

Quote:
Quote:
No przecie? w Awake jest Grabarz z ?opat?.

Wiem. Próbowa?em kiedy? w ten mod zagra?, ale tak naprawd? poza podniesieniem poziomu trudno?ci i wymian? potworów, niczym si? od klasycznego Diablo nie ró?ni tote? nie wzbudzi? mojego entuzjazmu.
Diablo 1 jest dla mnie kultowe. A Hellfire tylko ciekawostk?.

Oj przecie? Awake to ?wietny mod. Problem jest taki, ?e ludzie nie doceniaj? pracy Noktisa. S? w b??dzie i ...

niech ich Piek?o poch?onie Razz
Back to top
makaron_05

PostPosted: 21 Apr, 2015 19:43    Post subject:

Quote:
makaron_05 chyba nie spodziewa?e? si? grafiki 3d w Awake. Mo?e gdybym wymiata? w asemblerze, to mod sprosta?by twoim oczekiwaniom Smile

Bogowie? Jaka znowu grafika? Smile Ja zupe?nie nie o tym. Jakby mi chodzi?o o grafik?, tobym po zagraniu w Helllfire chodzi? szcz??liwy i u?miechni?ty. Wink
Bo zdecydowanie lepsza ni? w Diablo 1. Tylko taka jaka? neonowa i pomara?czowa w Krypcie, co mi si? troch? k?óci z Diablo1. Moje oczekiwania co do grafiki, zdecydowanie spe?nia siedlisko Andariel i Wyspa. A siedlisko Horazona, to ju? zupe?ni cud i miód. Smile

Quote:
Ja Awake nazywam po prostu ulepszonym Diablo 1. Wersja 7.0, która b?dzie prawdopodobnie ju? ostania, wniesie pewne ciekawe zmiany do gry. Spawn je?li zostanie, to tylko pod postaci? Crittersa (czy te? Crittera). Spróbuj? w programie graficznym zrobi? aby si? turla? jak w filmie, ale nie wiem czy mi si? uda

Mnie w?asnie nie przekonuje, przez wymian? potworów. Bo jak pisa?em wcze?niej Diablo1 to dla mnie gra kultowa i wszelkie zmiany w bestiariuszu s? dla mnie herezj?. Wink
No i te odg?osy wydawane przez spawny. Tu ju? zupe?nie nie chodzi o sam? posta?, ale odg?osy. Tak samo psuj? klimat gry, jak odg?osy wydawane (tu uk?on w stron? Obishedo Wink ) przez fetyszy w Diablo II.

Quote:
Offtopic si? zrobi?. Pewnie dlatego, ?e "Lazarus bawi? si? psychologi? t?umu"

Ale chyba offtop w dziale offtop nie jest znowu zbyt wielkim grzechem? Nawet Horadrimowie nie zawsze trzymali si? sztywno zasad. Wink

Quote:
I znowu wysz?o tak, ?e jestem ten najgorszy... Razz

A dobra, kij z tym! Niech tak ju? zostanie Very Happy

Twoje niedoczekanie. Smile Najgorszy to jestem ja. To ja rozpocz??em dyskusj?, która wzbudza ró?ne emocje we wspó?uczestnikach. Wink

Quote:
Oj przecie? Awake to ?wietny mod. Problem jest taki, ?e ludzie nie doceniaj? pracy Noktisa. S? w b??dzie i ...

Ca?e szcz??cie, ?e ja doceniam. Nie ma chyba (UWAGA - dalej Noktis nie czyta Smile ) osoby w Polsce, która da?a tyle pracy i zaanga?owania w sprawie Diablo1, co on. (DALEJ Noktis mo?e czyta?. Smile )

Quote:
niech ich Piek?o poch?onie Razz

No tak. I teraz oprócz spawnów w Piekle trzeba si? b?dzie jeszcze nawala? z nimi. Wink
Back to top
Noktis
Site Admin

PostPosted: 21 Apr, 2015 20:27    Post subject:

Quote:
Jaka znowu grafika?
To by?o wyolbrzymienie w sensie, ?e nie nale?y mie? jaki? wielkich oczekiwa?. Chocia? i tak uwa?am, ?e jest wiele ciekawych rzeczy w Awake. Generalnie modowanie d1 jest bardzo trudne, gdy? modyfikujesz g?ównie plik exe w HEX/ASM.
Quote:
Mnie w?asnie nie przekonuje, przez wymian? potworów.
To jest tylko kilka tych potworków, a robale to tylko dwa typy s? z HF http://diablo1.eu.org/?en_monsters,13 ten jest fajny.

Quote:
Bo jak pisa?em wcze?niej Diablo1 to dla mnie gra kultowa i wszelkie zmiany w bestiariuszu s? dla mnie herezj?.
To pewnie nie ucieszy cie fakt ze niektóre potwory chc? usun?? (np. cz??? tych z HF) i w ich miejsce wstawi? stworki z d2 np Andariel.

Quote:
Ale chyba offtop w dziale offtop nie jest znowu zbyt wielkim grzechem?
Tylko, ?e to jest dzia? offtopic a nie temat offtopic. Temat to "Hellfire rusko-polskie" Smile

makaron_05

PostPosted: 21 Apr, 2015 21:12    Post subject:

Quote:
ten jest fajny.

Mo?e i fajny, ale tak bardziej kojarzy si? z Resident Evil. Wink Cho? to oczywi?cie stwór stworzony przez Sierr?, ale nie u?yty w Hellfire.

Quote:
To pewnie nie ucieszy cie fakt ze niektóre potwory chc? usun?? (np. cz??? tych z HF) i w ich miejsce wstawi? stworki z d2 np Andariel.

A niby w czym Andariel mia?aby narusza? kanon Diablo1? W ko?cu po Piekle szwenda si? pe?no jej pomniejszych krewniaczek. Wink
Jej postaci wr?cz brakuje w siedlisku Andariel.
Back to top
Noktis
Site Admin

PostPosted: 27 Apr, 2015 22:28    Post subject:

Dalsze posty o Belzebubie przenios?em tutaj http://awake.diablo1.eu.org/obimakaron-t1098.html

Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Offtopic All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum