Diablo 1 Hellfire Mod Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake
Diablo 1 Hellfire Mod - Forum Awakening Mod

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Pytanie o Diablo 1 pre-release Alpha

Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Diablo 1 / Hellfire
View previous topic :: View next topic  
Author Message
makaron_05

PostPosted: 22 Apr, 2015 19:22    Post subject: Pytanie o Diablo 1 pre-release Alpha

Jaki? czas temu, kilka osób dobrej woli, zacz??o tworzy? wersj? Diablo1, b?d?c? rozwini?ciem z wersji Diablo1 demo.

Ostatni? znan? mi wersj? jest Alfa 4.1.8. Czy kto? mo?e wie czy powsta?a dalsza wersja Alfy?
Back to top
View user's profile Send private message
Noktis
Site Admin

PostPosted: 22 Apr, 2015 20:17    Post subject:

Diablo Alpha 4.1.8 to najnowsza wersja. W?a?ciwie to nie jest rozwini?cie Diablo 1 Pre-Release Demo. To jest mod do PR Demo, który mia? teoretycznie przypomina? wczesn? wersje gry. Z tego co pami?tam, to mod Alpha 3 cz?sto si? wysypywa?. Np. nie da?o si? poziomu przeje?? bez wysypania si? gry. Podobno patch 4.1.8 poprawia stabilno?? D1 Alpha 4, ale nie wiem w jakim stopniu.

Kiedy? zrobi?em co? takiego jak Diablo Pre-Release Demo Enhanced, czyli Pr-Demo z odblokowanymi wszystkimi mo?liwymi poziomami (dungeons, catacombs, caves). No i praktycznie gra sie nie wysypywa?a, ale za to by?a trudniejsza ni? standardowe D1.

makaron_05

PostPosted: 24 Apr, 2015 23:57    Post subject:

Wiele nie poprawi?. Wysypa? mi si? na 6 poziomie, jak gra?em ?uczniczk?, co na troch? mnie zniech?ci?o do tej wersji, bo pad gry jest równoznaczny z utrat? postaci. W sieci ju? nie wida? specjalnie informacji na ten temat, wi?c wygl?da na to, ?e 4.1.8 to ju? chyba koniec.
A szkoda. Smile Ciekawie gra si? t? wersj?.
Back to top
Noktis
Site Admin

PostPosted: 25 Apr, 2015 0:20    Post subject:

Trzy lata temu rozmawia?em z jednym go?ciem co robi? albo moda albo remake Pr-Demo, zmieni? interfejs na ten ze sferami Many/HP podtrzymywanymi przez szpony. Chyba tego nie uko?czy? a mo?e nadal to robi.

makaron_05

PostPosted: 25 Apr, 2015 14:24    Post subject:

Ten interfejs ze szponami bardzo mi si? podoba. Szkoda, ?e Blizzard potem z niego zrezygnowa?. No, ale to ju? tylko rzecz gustu i na gr? nie wp?ywa zupe?nie. Smile
Back to top
Wojtek25

PostPosted: 25 Apr, 2015 17:33    Post subject:

W sumie , fajna by by?a opcja zmiany interface'u w thernobogu , ale to ju? sprawa , która mo?e by? od?o?ona na koniec. Albo w?asny reskin interface'u by?by najlepszy

Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Diablo 1 / Hellfire All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum