Diablo 1 Hellfire Mod Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake
Diablo 1 Hellfire Mod - Forum Awakening Mod

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Pytanie o Diablo 1 pre-release Alpha

Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Diablo 1 / Hellfire
View previous topic :: View next topic  
Author Message
makaron_05

PostPosted: 22 Apr, 2015 18:22    Post subject: Pytanie o Diablo 1 pre-release Alpha

Jakiś czas temu, kilka osób dobrej woli, zaczęło tworzyć wersję Diablo1, będącą rozwinięciem z wersji Diablo1 demo.

Ostatnią znaną mi wersją jest Alfa 4.1.8. Czy ktoś może wie czy powstała dalsza wersja Alfy?
Back to top
View user's profile Send private message
Noktis
Site Admin

PostPosted: 22 Apr, 2015 19:17    Post subject:

Diablo Alpha 4.1.8 to najnowsza wersja. Właściwie to nie jest rozwinięcie Diablo 1 Pre-Release Demo. To jest mod do PR Demo, który miał teoretycznie przypominać wczesną wersje gry. Z tego co pamiętam, to mod Alpha 3 często się wysypywał. Np. nie dało się poziomu przejeść bez wysypania się gry. Podobno patch 4.1.8 poprawia stabilność D1 Alpha 4, ale nie wiem w jakim stopniu.

Kiedyś zrobiłem coś takiego jak Diablo Pre-Release Demo Enhanced, czyli Pr-Demo z odblokowanymi wszystkimi możliwymi poziomami (dungeons, catacombs, caves). No i praktycznie gra sie nie wysypywała, ale za to była trudniejsza niż standardowe D1.

makaron_05

PostPosted: 24 Apr, 2015 22:57    Post subject:

Wiele nie poprawił. Wysypał mi się na 6 poziomie, jak grałem Łuczniczką, co na trochę mnie zniechęciło do tej wersji, bo pad gry jest równoznaczny z utratą postaci. W sieci już nie widać specjalnie informacji na ten temat, więc wygląda na to, że 4.1.8 to już chyba koniec.
A szkoda. Smile Ciekawie gra się tą wersją.
Back to top
Noktis
Site Admin

PostPosted: 24 Apr, 2015 23:20    Post subject:

Trzy lata temu rozmawiałem z jednym gościem co robił albo moda albo remake Pr-Demo, zmienił interfejs na ten ze sferami Many/HP podtrzymywanymi przez szpony. Chyba tego nie ukończył a może nadal to robi.

makaron_05

PostPosted: 25 Apr, 2015 13:24    Post subject:

Ten interfejs ze szponami bardzo mi się podoba. Szkoda, że Blizzard potem z niego zrezygnował. No, ale to już tylko rzecz gustu i na grę nie wpływa zupełnie. Smile
Back to top
Wojtek25

PostPosted: 25 Apr, 2015 16:33    Post subject:

W sumie , fajna by była opcja zmiany interface'u w thernobogu , ale to już sprawa , która może być odłożona na koniec. Albo własny reskin interface'u byłby najlepszy

Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Diablo 1 / Hellfire All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum