Diablo 1 Hellfire Mod Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake
Diablo 1 Hellfire Mod - Forum Awakening Mod

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ObiMakaron :-)

Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Offtopic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Obishedo

PostPosted: 21 Apr, 2015 22:14    Post subject:

Quote:
niby w czym Andariel mia?aby narusza? kanon Diablo1? W ko?cu po Piekle szwenda si? pe?no jej pomniejszych krewniaczek.
Jej postaci wr?cz brakuje w siedlisku Andariel.

Pisz?c o siedlisku Andariel, to jakie siedlisko masz na my?li bo ju? si? zaczynam gubi?? Uwaga znów zaczynam punktowa? Very Happy

1) Chodzi Ci o ten las w "Belzebubie" (tfuuu "Tchernobogu) w którym ona strzela do nas czerwonymi gwiazdeczkami? Model Andzi z D2 w "Belzebubie" to raczej z?y pomys?.

2) Znowu? w "Awakening" to by?by problem z tym gdzie jest teraz bo... no wiesz... tak po prawdzie mówi?c to ona jest troch? wysoka (mówi? o modelu Andzi z D2) nieprawda?? No i jak b?dzie wychodzi? z Komnaty Rze?nika (bo tam jest teraz ten quest z ni?) to przecie? zahaczy o górn? futryn? od drzwi no chyba, ?e jako? j? da si? skurczy?... No a jak zahaczy to przy jej demonicznej sile, zwali na nas ca?y ten gruz i on nas przygniecie...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
makaron_05

PostPosted: 22 Apr, 2015 19:12    Post subject:

Quote:
Pisz?c o siedlisku Andariel, to jakie siedlisko masz na my?li bo ju? si? zaczynam gubi?? Uwaga znów zaczynam punktowa? Smile

No to ja si?gam po tarcz?, ?eby mnie punktowanie za bardzo nie dokuczy?o. Smile

Quote:
1) Chodzi Ci o ten las w "Belzebubie" (tfuuu "Tchernobogu) w którym ona strzela do nas czerwonymi gwiazdeczkami? Model Andzi z D2 w "Belzebubie" to raczej z?y pomys?.

Tak dok?adnie, o ten las chodzi. Moim zdaniem, to akurat nie jest z?ym pomys?em. Smile

Quote:
2) Znowu? w "Awakening" to by?by problem z tym gdzie jest teraz bo... no wiesz... tak po prawdzie mówi?c to ona jest troch? wysoka (mówi? o modelu Andzi z D2) nieprawda?? No i jak b?dzie wychodzi? z Komnaty Rze?nika (bo tam jest teraz ten quest z ni?) to przecie? zahaczy o górn? futryn? od drzwi no chyba, ?e jako? j? da si? skurczy?... No a jak zahaczy to przy jej demonicznej sile, zwali na nas ca?y ten gruz i on nas przygniecie...

Spoko. W?o?ymy he?my. Smile W ko?cu w Diablo par? fajnych he?mów jest. A tak na powa?nie, to chyba bez problemu Andariel mo?na skurczy?. Ja si? nigdy w modowanie Diablo nie bawi?em. Ale za ka?dy ruch, odpowiada jedna konkretna grafika. Po wyci?gni?ciu ich z plików gry, chyba bez problemu mo?na je zmniejszy? i to wsadowo, cho?by w zwyk?ym IrfanView.
Back to top
View user's profile Send private message
Obishedo

PostPosted: 22 Apr, 2015 19:50    Post subject:

Quote:
Tak dok?adnie, o ten las chodzi. Moim zdaniem, to akurat nie jest z?ym pomys?em.

Próbuj? sobie to wyobrazi? i jestem na nie. Wersja HD moim zdaniem nie powinna korzysta? z modeli D2. gdy? zacz??o by si? implementowanie Caina, Diablo, Horazona, Griswolda... Pytanie tylko po co skoro jest dobrze teraz.
Back to top
Savrok

PostPosted: 22 Apr, 2015 22:14    Post subject:

Akurat ta jedna Andariel by pasowa?a jako unikatowy boss

Back to top
makaron_05

PostPosted: 24 Apr, 2015 18:38    Post subject:

@Obishedo
Quote:
Próbuj? sobie to wyobrazi? i jestem na nie. Wersja HD moim zdaniem nie powinna korzysta? z modeli D2. gdy? zacz??o by si? implementowanie Caina, Diablo, Horazona, Griswolda...

Obishedo, masz u mnie du?y plus, za opisanie zada? w Diablo1 Bezelbub. Ale twój sposób rozumowania zaczyna mnie przera?a?. Sad

Quote:
gdy? zacz??o by si? implementowanie Caina

Jakie implementowanie Caina? Stoi przy studni. Masz k?opoty ze wzrokiem czy pami?ci??

Quote:
gdy? zacz??o by si? implementowanie Anariel

Po co bredzisz cz?owieku? Andariel w Diablo1 nie ma. Ale skoro powsta?o siedlisko Andariel. to mo?e wypada?oby j? tu zrobi??

Quote:
Próbuj? sobie to wyobrazi? i jestem na nie. Wersja HD moim zdaniem nie powinna korzysta? z modeli D2. gdy? zacz??o by si? implementowanie ... Diablo..

Jaja sobie jakie? robisz? Nigdy nie widzia?e? Diablo w grze Diablo1?

Quote:
Próbuj? sobie to wyobrazi? i jestem na nie. Wersja HD moim zdaniem nie powinna korzysta? z modeli D2. gdy? zacz??o by si? implementowanie ... Griswolda

Go?ciu nigdy nie widzia?e? Griswolda w Diablo1? No to szkoda.

Quote:
Próbuj? sobie to wyobrazi? i jestem na nie. Wersja HD moim zdaniem nie powinna korzysta? z modeli D2. gdy? zacz??o by si? implementowanie Horazona

Czy kto? tu mówi o Horazonie? Po co si? wyrywasz przed orkiestr?? A mo?e za chwil? b?dziesz sugerowa?, ?e kto? chce implementowa? zdj?cie twojej mamu?ki?

Wiesz co go?ciu? We? w tym w?tku czep si? Noktisa. Ja go w tym temacie tylko popar?em. Ale jak wida?, nie masz ?mia?o?ci zaatakowa? Noktisa, tylko mnie. Bo to Noktis zaproponowa? Andariel, nie ja. Masz tyle ?mia?o?ci, aby wszystkie tre?ci, które wypisa?e? pod moim adresem wypisa? Noktisowi?

Nie przeszkadza ci robactwo wymy?lone przez Sierr?, a za to przeszkadzaj? ci postacie stworzone przez Blizzarda. Na poparcie swoich tez, bredzisz ile wlezie. Ko?cz? z tob? rozmow?, bo to nie ma sensu. Sad

@Savrok
Quote:

Dok?adnie. W Bezelbubie jest siedlisko Andariel, wi?c jak najbardziej posta? Andariel pasuje. Smile
Pozdrawiam. Smile
Back to top
Noktis
Site Admin

PostPosted: 24 Apr, 2015 19:21    Post subject:

Quote:
Quote:

Dok?adnie. W Bezelbubie jest siedlisko Andariel, wi?c jak najbardziej posta? Andariel pasuje.

A to w Belzebubie nie ma Andariel?
Quote:
Masz k?opoty ze wzrokiem czy pami?ci??
Mr. Green

A tak na powa?nie, to Obi'emu chyba chodzi?o o zast?powanie istniej?cych postaci tymi z d2.

makaron_05

PostPosted: 24 Apr, 2015 20:42    Post subject:

Quote:
A to w Belzebubie nie ma Andariel?

Ano nie ma. My?la?em, ze o tym wiesz, skoro napisa?e? w odpowiedzi do mnie:

Code:
To pewnie nie ucieszy cie fakt ze niektóre potwory chc? usun?? (np. cz??? tych z HF) i w ich miejsce wstawi? stworki z d2 np Andariel.

Quote:
A tak na powa?nie, to Obi'emu chyba chodzi?o o zast?powanie istniej?cych postaci tymi z d2.

O co jemu chodzi, to nie wie chyba nawet on sam. Ja nie zauwa?y?em aby w Bezelbubie by?y zast?powanie potwory z Diablo1, potworami z Diablo II. Za to s? zast?powane potworami z Sierry co nie?mia?o zauwa?y?em, a Obishedo natychmiast na mnie naskoczy?, broni?c potworów z Sierry.
Nawet za twoj? informacj? o implementacji Andariel, tez by? uprzejmy naskoczy? tylko na mnie.
Bawcie si? dzieciaki sami, bo ja nie mam ochoty ?eby?cie swoje sprawy za?atwiali na moim grzbiecie. Ale my?l?, ?e takimi sposobami dzia?ania nie zdob?dziecie nowych fanów. Przynajmniej w?ród doros?ych ludzi.
Back to top
Wojtek25

PostPosted: 24 Apr, 2015 21:15    Post subject:

Chyba pomyli?e? Belzebuba z Awake , w Belzebubie nie ma ?adnego nowego stwora (podmienonego)

Noktis
Site Admin

PostPosted: 24 Apr, 2015 22:08    Post subject:

Uwaga - ca?y ten offtopic dotycz?cy belzebuba wydziel? do osobnego w?tku bo odbiegli?my od tematu.

Informuje tak na wszelki wypadek, jakby si? kto? mia? obrazi? Twisted Evil

makaron_05

PostPosted: 24 Apr, 2015 23:52    Post subject:

Quote:
Chyba pomyli?e? Belzebuba z Awake , w Belzebubie nie ma ?adnego nowego stwora (podmienonego)

Ja ju? naprawd? nie chc? zaczyna? na nowo dyskusji, któr? troch? wy?ej szeroko opisa?em. Krótko wi?c.

Ten kole? zaznaczony zielon? strza?k? nie wyst?puje w Diablo1 w Piekle. W ca?ej grze nie ma nawet jednego takiego. Jest dopiero produktem Sierry z Hellfire. Smile
I jak bym wiedzia?, ?e rozp?ta si? taka afera, to w ogóle bym tego tematu nie zaczyna?.

Quote:
Uwaga - ca?y ten offtopic dotycz?cy belzebuba wydziel? do osobnego w?tku bo odbiegli?my od tematu.

Informuje tak na wszelki wypadek, jakby si? kto? mia? obrazi? Twisted Evil

A wydzielaj sobie gdzie chcesz. Smile Nikt si? tu nie obra?a, tylko niektórzy w?tpi? w sens zadawania prostych pyta?, bo zaraz wyskoczy jaki? fanboj i b?dzie na zasadzie ja o zupie a on o doopie. Albo odwrotnie jak wolisz. Smile
Back to top
Noktis
Site Admin

PostPosted: 25 Apr, 2015 0:12    Post subject:

Gold Viper (Z?ota ?mija) wyst?puje na poziomach 13-14 i jest oryginalnym potworem z Diablo. Tu masz Spis wszystkich stworków wraz z podzia?em na Diablo i Hellfire. http://diablo1.ovh.org/?potwory,14

Obishedo

PostPosted: 25 Apr, 2015 7:18    Post subject:

Dok?adnie, te ?mije s? w oryginalnym "Diablo". No i od kiedy ?mija to robak skoro to gad?! Jeszcze napisz, ?e o tego "robaka" ca?a wojna to padn? ze ?miechu, bo ?mije nale?? do (a kij zacapsuj?) GADÓW !!!
Back to top
makaron_05

PostPosted: 25 Apr, 2015 14:40    Post subject:

Quote:
Gold Viper (Z?ota ?mija) wyst?puje na poziomach 13-14 i jest oryginalnym potworem z Diablo.

Mea culpa. Przyznaj? si? do b??du. Smile

Quote:
?mije nale?? do (a kij zacapsuj?) GADÓW !!!

S?usznie. Ale nie jeste?my na forum herpetologicznym. Wink Wyst?puj?ce u Sierry paj?ki i skorpiony te? nic wspólnego z robakami nie maj?, bo nale?? do paj?czaków. Ale potocznie okre?la si? je mianem robactwa. Smile
Wybacz skrót my?lowy. Nast?pnym razem w rozmowie z Tob? b?d? u?ywa? ?cis?ej, biologicznej terminologii. Smile

Wracaj?c na moment jeszcze do Andariel (i tylko jej, a nie ?adnych innych postaci co sugerujesz ), oczywi?cie w Bezlbubie, moim zdaniem warto wymieni? jej posta?. Obecnie jest to tylko jeden z szeregowych sukkubów, jakich dziesi?tki spotkamy w Piekle. A Andariel jest jedna i niepowtarzalna i chyba tak powinna wygl?da?.
Back to top
Obishedo

PostPosted: 25 Apr, 2015 17:17    Post subject:

Nie dla nowej Andariel w wersji HD! Zg?aszam veto Razz
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Offtopic All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum