Diablo 1 Hellfire Mod Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake
Diablo 1 Hellfire Mod - Forum Awakening Mod

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Instrukcja uruchamiania moda na windows 7

Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Diablo Przebudzenie [PL]
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kris

PostPosted: 17 Oct, 2014 14:13    Post subject: Instrukcja uruchamiania moda na windows 7

Jeden kolega poprosił mnie o pomoc jak jednocześnie uruchomić moda i sprawic by na windows 7 w grze nie było kolorowych grochów. Postanowiłem że można to zrobić dodając troszkę kodu do pliku wsadowego uruchamiającego mod przebudzenie. Zrobiłem to na pliku wsadowym AwakePL-No-CD.bat ale można to zrobić analogicznie również na reszcie plików wsadowych , zależnie czy ktos chce grać po polsku , angielsku , z płytą diablo 1 w napędzie dvd czy bez. Trzeba dodac do pliku wsadowego odpowiednie linijki kodu mianowicie
Code:
taskkill /f /im explorer.exe
i to
Code:
pause
start explorer.exe
w odpowiednich miejsach , dzięki temu zabiegowi na czas grania w diablo 1 będzie nam sie automatycznie wyłączał proces explorer.exe odpowiadający za przeglądarkę systemu plików w windowsie bo to własnie on powoduje problemy z prawidłowymi kolorami w diablo 1 i wszelakich modach do niego. Żeby było jaśniej tutaj gotowy kod dla moda przebudzenie po polsku i bez płyty w napędzie dvd.
Code:
@echo off
TITLE Diablo: The Awakening
taskkill /f /im explorer.exe
taskkill /IM InjectorConsole.exe >nul 2>nul
taskkill /IM AwakeEN-PL-CD.exe >nul 2>nul
Call AwakePL-No-CD.exe >nul 2>nul
PING -n 4 127.0.0.1>nul
InjectorConsole AwakePL-No-CD.exe DiabloTorch.dll
echo ------------------------------------------
echo.
pause
start explorer.exe
exit

Wstawiłem tą instrukcję bo może komuś się przyda i gdy ktoś będzie jeszcze mnie prosił o pomoc w tej sprawie będę mu mógł zlinkować ten wątek.
Back to top
View user's profile Send private message
Noktis
Site Admin

PostPosted: 17 Oct, 2014 18:41    Post subject:

Na stronie jest plik dodający wpis do rejestru, który naprawia kolory w grze http://diablo1.eu.org/?en_diablo-1-on-windows-7,36
Ten twój wpis z zamykaniem explorera można użyć w ostateczności gdyby wpis rejestru nie zadziałał. Aczkolwiek w wersji 6.9 lub 7.0 w ogóle nie będzie już plików bat.

Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Diablo Przebudzenie [PL] All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum