Diablo 1 Hellfire Mod Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake
Diablo 1 Hellfire Mod - Forum Awakening Mod

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Patch v6.8

Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Diablo Przebudzenie [PL]
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Noktis
Site Admin

PostPosted: 10 Aug, 2014 20:44    Post subject: Patch v6.8

Quote:
Sporo czasu min??o od staniej aktualizacji gry, jednak dzisiaj do dzia?u download trafi? patch v6.8 przeznaczony dla wersji 6.5 (lub 6.7). Patch, dodaje do gry mod Diablo Torch którego autorem jest Tiron. Diablo Torch wprowadza do gry min: now? skrytk? dost?pn? pod przyciskiem "Quest". Pod?wietlanie nazw przedmiotów na ziemi [Alt], spis efektów kapliczek. ceny przedmiotów i kilka innych cech. Pasek z przyciskami Diablo Torch mo?na ukry? za pomoc? klawisza "~" .

http://diablo1.eu.org/?pl_download,20

Obishedo

PostPosted: 10 Aug, 2014 22:16    Post subject:

Pierwsze wra?enia z gry po aktualizacji do wersji 6.8 naprawd? pozytywne. TorchHack zmienia "Awakening" na lepsze. ?mia?o mo?na porówna? to do tego jak "Reaper of Souls" zmieni? "Diablo III". Efekty s? do?? porównywalne je?li chodzi o szok jaki si? doznaje po pierwszych minutach gry. Opisz? po krótce co i jak:

- pod klawiszem Q skrytka, wg mnie nie wiem po co nam druga ale skoro daj? to bierzmy Smile

- NPC w mie?cie maj? dmg, cth i ac jak mamy otwart? zak?adk? monster details i wrócili?my z walki przeciwko potworom. Warto?ci te u nich za ka?dym razem s? inne wi?c to bug TorchHacka, tym sobie nie zawracajcie g?owy

- w zak?adce Shrines widniej? tzw. z?e kapliczki, z tego co wiem nie wyst?puj? one w "Awakening". Chodzi o kapliczki Sacred, Ornate, Fascinating

- TorchHack w nowej skrytce nie wy?wietla niektórych rzeczy jakie nam daje dany item. Np. Gotterdamerung w skrytce traci warto?? "All resistance equals 0" to samo np. z Civerb Cudgel i innymi. Po prostu nie zwracajcie na to uwagi. Poprawne warto?ci wy?wietla nam jak mamy item na sobie b?d? w plecaku

- W zak?adce Options mamy opcj? Items a dalej Items value in inventory. Dzi?ki niej wiemy jaka jest warto?? danego przedmiotu i za ile go sprzedamy. Zabawne jest to, ?e 65000 z?ota mog? sprzeda? za 16250. Nie wiem co to za przelicznik ale chyba chodzi o Euro Smile oczywi?cie to nie jest b??d TorchHacka - on pokazuje, ?e ka?dy item jest na sprzeda? o warto?ci 1:4 czyli jak z tym z?otem. Je?li chcia?by? sprzeda? 65k golda dosta?by? od NPC 16250...

Naturalnie te opcje mo?na wy??czy? i gra? bez nich lub wybra? takie jakie nas interesuj?. Jak Noktis pisa? wy?ej autorem TorchHacka jest Tiron. Có? moge powiedzie?? Wsz?dzie zdarzaj? si? b??dy. Pomimo ich ilo?ci tak czy siak gra si? lepiej. Na pocz?tku by?o troch? dziko ale b?dzie ok!

No i na koniec pytanie: W górnym prawym rogu mam warto?? 80 %. Wcale si? ona mi nie zmienia podczas gry. My?la?em, ?e przy 100 % wyskoczy mi Uber Diablo i zacznie kroczy? po Ziemi ale to nie World Event z SoJami z "Diablo II: Lord of Destruction". Chcia?bym wiedzie? po co jest ta warto?? i do czego ona s?u?y bo naprawd? nie wiem. Mo?e faktycznie to jaki? ukryty quest... Razz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Noktis
Site Admin

PostPosted: 10 Aug, 2014 23:32    Post subject:

Nie wiem o jakich 80% mówisz Smile mo?e jakis screen? Torch Hack faktycznie idealny nie jest ale ma kilka przydatnych opcji. W ogóle to ja sie zastanawia?em czy by nie usun?? zak?adki "monsters" G?ownie to m i zale?a?o na pasku HP dla potworów, li?cie kapliczek, skrytce i pod?wietlaniu itamów po wci?ni?ciu alt. Pod?wietlanie wygl?da s?abo. Co do b??dów ze nie wida? warto?ci to okazuje si? ?e torch hack po prostu nie am w sobie tej warto?ci dlatego nie mo?e jej wy?wietli?. Toron po prostu nie doda? jej. Z Diablo Torch cze?? rzeczy usun??em np nie wida? warto?ci HP tylko sam pasek HP. To wszystko mog?o by byc lepiej zrobione ale to Tiron ma kod ?ród?owy i nie am czasu by si? tym hackiem zajmowa?. Mo?e gdyby wi?cej osób u?ywa?o Torcha to by zrobi? jak?? poprawiona wersj?. Albo taka lepiej dostosowana do Awake.

Kolejna sprawa to Torch nie zawsze si? wczyta przy uruchomieniu gry. W Wersji 6.9 postaram si? to poprawi?. Zrobi? osobny temat dotycz?cy wersji 6.9 z informacjami jakie zmiany planuje w niej zawrze?. Prawdopodobnie ta wersja nie b?dzie wypuszczona publicznie tylko b?dzie wersja testow?, i dopiero wydam od razu finaln? wersj? 7.0.

Obishedo

PostPosted: 12 Aug, 2014 0:47    Post subject:

Z tymi 80 % to sobie zobacz na filmikach, które nagra?em. Jako?? nie jest przednia ale zauwa?ysz - patrz w prawy górny róg...

https://www.youtube.com/watch?v=G7u-IQ7xrb8&index=2&list=UUBMLiDU0eP7rmjHy6Kap39w

oraz

https://www.youtube.com/watch?v=bZT1HPeuB9U

Zatem mam nadziej?, ?e mi powiesz o co chodzi z t? warto?ci?...

Kolejne pytanie dotyczy wersji 6.9. Udost?pnisz mi t? wersj? testow? jak ju? b?dzie?
Back to top
Noktis
Site Admin

PostPosted: 12 Aug, 2014 9:57    Post subject:

Nie wiem sk?d to 80%, pewnie jaki? b??d Torcha. Czy na Normalu te? ta warto?? wyst?puje? Czy to pojawia si? po w??czeniu jakiej? opcji?

U mnie tego nie ma.

Udost?pni? ci wersje testow? , jeszcze za?o?? temat dotycz?cy wersji 6.9, gdzie przedstawi? co mniej wi?cej b?d? chcia? doda?.

Obishedo

PostPosted: 12 Aug, 2014 13:29    Post subject:

Rozwik?a?em zagadk? z tymi 80 %. Jak wiadomo gram wojem na 50 levelu. Obecnie mam 1.527.133.459 zdobytego expa. Aby wbi? 50 potrzeba mi by?o zaledwie 1.310.707.109 punktów. Zatem do?wiadczenie mi podskoczy?o o 216.426.350 punktów. Niestety aby zako?czy? ca?kowicie proces expa posta? musi wbi? 1.583.495.809 pkt. Daje to razem od warto?ci 1.310.707.459 do 1.583.495.809 a? 272.788.700 expa do wbicia. Jak ju? pisa?em po wbicu 50-tki wbi?em 216.426.350. Podzieli?em t? liczb? (216.426.350) przez warto?? 272.788.700.

Krótko mówi?c i do rzeczy:

216.426.350/272.788.700 = 0.793 czyli jakby nie by?o jakie? 80 %...
Innego pomys?u nie mam. Niestety warto?? w % w górnym prawym rogu znikn??a mi bezpowrotnie jak zagra?em inn? postaci?... Zatem jest to w pewnym sensie bug TorchHacka ale mo?e i nie. Nie wiem czemu ta warto?? mi znikn??a. Przyjrza?em si? paskowi expa mojego warriora. Mo?na go zobaczy? na fimnie i faktycznie pasek wskazuje tak na oko te 80 %. Obliczenia zreszt? te? nie k?ami? bo ró?nica jest zaledwie 0,7 % wi?c chyba chodzi?o o procentowy wspó?czynnik expa na dany level...

Troch? zagmatwa?em ale nie dawa?o mi to spokoju Smile
Back to top
Noktis
Site Admin

PostPosted: 12 Aug, 2014 13:50    Post subject:

Pomy?la?em sobie ?e mo?e to by? zwi?zane z % expa do nast?pnego poziomu ale patrz?c po pasku, mia?em wra?enie ze masz mniej ni? 80%.

Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Diablo Przebudzenie [PL] All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum