Diablo 1 Hellfire Mod Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake
Diablo 1 Hellfire Mod - Forum Awakening Mod

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Hellfire - Pierwotny dubbing z polskiej wersji językowej

Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Diablo 1 / Hellfire
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Daria

PostPosted: 11 Feb, 2014 15:57    Post subject: Hellfire - Pierwotny dubbing z polskiej wersji językowej

Witam

Mam pytanie:

Kiedyś miałam dodatek Hellfire do Diablo, który działał samodzielnie - bez konieczności instalacji zwykłego Diablo. Zawierał on też dubbing, ale nie był on stworzony przez fanów.

Czy ktoś z Was ma może tą wersję Hellfire w posiadaniu, lub wie, skąd ten dubbing? W internecie nie mogłam znaleźć na ten temat żadnych informacji, a tamta płyta Hellfire gdzieś mi się zapodziała i nie mogę jej teraz znaleźć. Na pewno był w polskiej wersji językowej wydany. Dubbing i tłumaczenie czasem było dziwne, ale miało też swój klimat Smile

Moje drugie pytanie do posiadaczy Diablo Battle Chest: Czy w Diablo Battle Chest, w którym jest Hellfire również zawarty, jest ten pierwotny dubbing?
Back to top
View user's profile Send private message
Noktis
Site Admin

PostPosted: 11 Feb, 2014 17:14    Post subject:

Hellfire oficjalnie nie został wydany w polskiej wersji, Mówisz zapewnie o polskiej wersji zrobionej przez Rosjan. Generalnie dubbing jest kiepskiej jakości, postacie mówią z rosyjskim akcentem, jedna osoba podkłada głos pod kilka postaci. Ponadto w tłumaczeniu jest sporo błędowi dziwactw, np Skull Cap (Szyszak) to Czapka Jerychonka Smile Pod koniec lat 90' i na początku wieku wiele gier doczekało się takich "polskich" wersji robionych przez naszych wschodnich sąsiadów.

Polecam tę polską wersję http://diablo1.ovh.org/?polska-wersja-jezykowa,150 Tylko na dubbing Hellfire trzeb jeszcze troszkę poczekać.

A tutaj bonus w postaci ruskiego spolszczenia Max Payne'a Smile
http://www.youtube.com/watch?v=E48WudC6Kv8
Quote:
"Zdjąłem palec ze spusta"

Last edited by Noktis on 11 Feb, 2014 22:37; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Daria

PostPosted: 11 Feb, 2014 19:12    Post subject:

Noktis wrote:
Mówisz zapewnie o polskiej wersji zrobionej przez Rosjan.

Dokładnie w rzeczy samej Smile Czy jest jakaś możliwość, by Hellfire z tym zabawnym spolszczeniem rosyjskim jakoś nabyć?

Noktis wrote:
np Skull Cap (Szyszak) to Czapka Jerychonka Smile

I to jest właśnie ten urok, czar tej wersji Smile Tak w ogóle jak grałam w Diablo Hellfire jako małe dziecko, to myślałam, że po prostu nazwa "Jerychonka" to nazwa własna takiego hełmu i funkcjonuje naprawdę Smile
Back to top
Noktis
Site Admin

PostPosted: 11 Feb, 2014 22:43    Post subject:

Myślę, że trzeba poszukać na różnych warezach, ale generalnie ciężko takie rzeczy teraz zdobyć. Próbowałem kiedyś zdobyć taką wersję KISS Psycho Circus - The Nightmare Child ale nie ma tego nigdzie. Natomiast niektóre tytuły w takiej wersji można w sieci znaleźć np Unreal Tournament.
Quote:
Szczał w głowe

Daria

PostPosted: 18 Feb, 2014 11:24    Post subject:

Szukałam na niektórych warezach, ale one same w większości są nieaktywne, lub prowadzą do stron w żaden sposób nie powiązanych tematycznie z pierwotną.
Wydaje się, że jedynym sposobem jest pytać w necie ludzi.

Jeśli jednak ktokolwiek z Was ma tę samodzielną wersję Diablo Hellfire spolszczoną przez Rosjan, to bardzo proszę o kontakt tutaj, a potem na PW. Bardzo mi zależy na niej.

Pozdrawiam
Back to top
Obishedo

PostPosted: 13 Jul, 2014 19:56    Post subject:

Daria wrote:
Szukałam na niektórych warezach, ale one same w większości są nieaktywne, lub prowadzą do stron w żaden sposób nie powiązanych tematycznie z pierwotną.
Wydaje się, że jedynym sposobem jest pytać w necie ludzi.

Jeśli jednak ktokolwiek z Was ma tę samodzielną wersję Diablo Hellfire spolszczoną przez Rosjan, to bardzo proszę o kontakt tutaj, a potem na PW. Bardzo mi zależy na niej.

Pozdrawiam

http://awake.diablo1.eu.org/hellfire-rusko-polskie-t656.html

Temat o tym, że Pawonashi ma tę wersję, której szukasz Dario! Sorry, że odkopałem temat po takim czasie ale służę pomocą.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Diablo 1 / Hellfire All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum