Diablo 1 Hellfire Mod Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake
Diablo 1 Hellfire Mod - Forum Awakening Mod

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

patch Hellfire PL v1.1

Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Diablo 1 / Hellfire
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Wolnościowiec

PostPosted: 29 Oct, 2012 16:08    Post subject: patch Hellfire PL v1.1

Witam Smile ten patch naprawia bug związany z błędem przy wyborze postaci Bard. Czy ktoś to testował, jestem ciekaw jaki to ma wpływ na Barda i jakie konkretnie zmiany wprowadza. Może ma ktoś zdjęcia, szukałem w internecie i nic nie znalazłem na ten temat. Mam windows 7 potrafię grę zainstalować do momentu w którym pisze, żeby płytę włożyć do napędu i chciałbym zagrać właśnie Bardem w diablo hellfire chyba, że w którymś mod'zie da się tą kobietą zagrać. (o ile dobrze wyczytałem wcześniej np. mod'zie przebudzenie są 3 postacie bez barda), tylko żeby to zainstalować potrzeba mieć w stacji dysków płytę z gra Diablo. To chyba chodzi o to aby nagrać obraz płyty, mam pytanie jak to nagrać? który plik konkretnie (dobrze by było gdyby ktoś wytłumaczył mi to w miarę łopatologicznie). Można użyć z tego co się orientuję program nero, i czy trzeba wcześniej przed patchem Hellfire PL v1.1 patch użyć patcha Hellfire PL v1.0 Beta, żeby wszystko działało?
Back to top
View user's profile Send private message
Noktis
Site Admin

PostPosted: 31 Oct, 2012 15:14    Post subject:

Hellfire PL to po prostu spolszczenie do Diablo Hellfire. Nie wiem o jakim mowisz bledzie z Bardem. Przebudzenie ejst modem do Diablo nie do Hellfire. Aby nagrac obraz płyty to musisz mieć przede wszystkim płytę i naped CD/DVD ROM Smile natępnie możesz użyc jakiegoś programu który zrobi jej obraz.

W ogóle to nie wiem o co ci chodzi.

Wolnościowiec

PostPosted: 31 Oct, 2012 16:47    Post subject:

Witam Noktis Smile W tym odnośniku znalazłem taką informację http://diablo1.ovh.org/?spolszczenie,98 jest to Hellfire PL v1.1 patch "Łatka do Diablo Hellfire Mod PL v1.0 beta, dodająca kilka zmian kosmetycznych oraz naprawiająca bug związany z błędem przy wyborze postaci Bard." No i właśnie tego jestem ciekaw. Zagrałbym chętnie Bardem, żeby zobaczyć jaki to bug z błędem został poprawiony. Co do nagrania obrazu płyty to mam pytanie który plik trzeba nagrać obraz z diablo czy z hellfire. Plik obrazu który montowałem ma rozszerzenie iso. Pozdrawiam
Back to top
View user's profile Send private message
Noktis
Site Admin

PostPosted: 02 Nov, 2012 22:21    Post subject:

Jeśli chodzi o spolszczenie do Hellfire to masz napisane przy patch 1.1 "Łatka do Diablo Hellfire Mod PL v1.0 beta" czyli najpierw instalujesz 1.0 a pozniej 1.1.
Zarówno Diablo jak i Hellfire wymaga aby w napędzie znajdowała się płyta z Diablo więc musisz mieć obraz płyty z grą Diablo.

Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Diablo 1 / Hellfire All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum