Diablo 1 Hellfire Mod Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake
Diablo 1 Hellfire Mod - Forum Awakening Mod

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

patch Hellfire PL v1.1

Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Diablo 1 / Hellfire
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Wolno?ciowiec

PostPosted: 29 Oct, 2012 16:08    Post subject: patch Hellfire PL v1.1

Witam Smile ten patch naprawia bug zwi?zany z b??dem przy wyborze postaci Bard. Czy kto? to testowa?, jestem ciekaw jaki to ma wp?yw na Barda i jakie konkretnie zmiany wprowadza. Mo?e ma kto? zdj?cia, szuka?em w internecie i nic nie znalaz?em na ten temat. Mam windows 7 potrafi? gr? zainstalowa? do momentu w którym pisze, ?eby p?yt? w?o?y? do nap?du i chcia?bym zagra? w?a?nie Bardem w diablo hellfire chyba, ?e w którym? mod'zie da si? t? kobiet? zagra?. (o ile dobrze wyczyta?em wcze?niej np. mod'zie przebudzenie s? 3 postacie bez barda), tylko ?eby to zainstalowa? potrzeba mie? w stacji dysków p?yt? z gra Diablo. To chyba chodzi o to aby nagra? obraz p?yty, mam pytanie jak to nagra?? który plik konkretnie (dobrze by by?o gdyby kto? wyt?umaczy? mi to w miar? ?opatologicznie). Mo?na u?y? z tego co si? orientuj? program nero, i czy trzeba wcze?niej przed patchem Hellfire PL v1.1 patch u?y? patcha Hellfire PL v1.0 Beta, ?eby wszystko dzia?a?o?
Back to top
View user's profile Send private message
Noktis
Site Admin

PostPosted: 31 Oct, 2012 15:14    Post subject:

Hellfire PL to po prostu spolszczenie do Diablo Hellfire. Nie wiem o jakim mowisz bledzie z Bardem. Przebudzenie ejst modem do Diablo nie do Hellfire. Aby nagrac obraz p?yty to musisz mie? przede wszystkim p?yt? i naped CD/DVD ROM Smile nat?pnie mo?esz u?yc jakiego? programu który zrobi jej obraz.

W ogóle to nie wiem o co ci chodzi.

Wolno?ciowiec

PostPosted: 31 Oct, 2012 16:47    Post subject:

Witam Noktis Smile W tym odno?niku znalaz?em tak? informacj? http://diablo1.ovh.org/?spolszczenie,98 jest to Hellfire PL v1.1 patch "?atka do Diablo Hellfire Mod PL v1.0 beta, dodaj?ca kilka zmian kosmetycznych oraz naprawiaj?ca bug zwi?zany z b??dem przy wyborze postaci Bard." No i w?a?nie tego jestem ciekaw. Zagra?bym ch?tnie Bardem, ?eby zobaczy? jaki to bug z b??dem zosta? poprawiony. Co do nagrania obrazu p?yty to mam pytanie który plik trzeba nagra? obraz z diablo czy z hellfire. Plik obrazu który montowa?em ma rozszerzenie iso. Pozdrawiam
Back to top
View user's profile Send private message
Noktis
Site Admin

PostPosted: 02 Nov, 2012 22:21    Post subject:

Je?li chodzi o spolszczenie do Hellfire to masz napisane przy patch 1.1 "?atka do Diablo Hellfire Mod PL v1.0 beta" czyli najpierw instalujesz 1.0 a pozniej 1.1.
Zarówno Diablo jak i Hellfire wymaga aby w nap?dzie znajdowa?a si? p?yta z Diablo wi?c musisz mie? obraz p?yty z gr? Diablo.

Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Diablo 1 / Hellfire All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum