Diablo 1 Hellfire Mod Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake
Diablo 1 Hellfire Mod - Forum Awakening Mod

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Drop Unikatów

Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Diablo Przebudzenie [PL]
View previous topic :: View next topic  
Author Message
BananowePole

PostPosted: 10 May, 2012 13:43    Post subject: Drop Unikatów

Witam. Gram w tego moda od paru dni i jest świetny. Mam jednak drobne pytanie... Otóż gram samemu, lecz na multi przez direct cable connection z uwagi na to że w single nie da się grać na wyższych poziomach trudności (na bnecie póki co nie chce) i jest pewien problem - mam 20 lvl magiem, diablo jeszcze nie ubiłem bo od 13 poziomu podziemii jest bardzo ciężko... a ciężko jest zapewne dlatego że jeszcze ani razu nie wypadł mi żaden unikat. Czy to normalne? Przy tym modzie spędziłem już jakieś 6-8h, zabiłem andariel z 15x, duriela też, mase złotych potworków i zwykłych i ani razu nie dostałem żadnego unikatu... mam cholernego pecha czy unikaty nie wypadaja przez direct cable connection? Albo ich drop jest taki niski? Chodzę głównie po jaskiniach i katakumbach... i czasem z nudów pójdę na andę bądź duriela... troche mnie to irtyuje bo unikaty to jedna z głównych nowości w tym modzie a ja nie mam ani jednego, no i dodatkowo bez unikatów to mogę mobom ulepić co najwyżej bałwana o_O... magicznych itemów znalazłem już z 150-200, w zwykłym diablo na tym etapie znalazłbym już minimum kilka unikatów (nie licząc questowych)...Będę grał dalej i jeśli wypadnie mi jakiś unikat to post zedytuje Smile pozdrawiam i czekam na wyjaśnienie.

PS Czy Chamber of Bone było na multi? Bo w d1 grałem dawno temu i nie pamiętam... oczywiście u mnie także jej nie ma.
Back to top
View user's profile Send private message
Noktis
Site Admin

PostPosted: 10 May, 2012 15:41    Post subject:

Masz p oprostu pecha. unikaty wypadaja losowo, jednak głownie wypadają z bossów.
Chamber of Bone wystepuje tylko w trybie single player.

BananowePole

PostPosted: 10 May, 2012 16:34    Post subject:

Ok dzięki za odpowiedź... nadal mi nie wypadł żaden unikat. Tak czy tak w zwykłym diablo bądź hellfire nigdy nie miałem takiego pecha, zawsze parę unikatów się trafiało zanim wbiłem 20 lvl, a grałem setki razy.... w pecha raczej nie wierze bo taki jest nierealny... coś musi być na rzeczy... być może dlatego że mam wersje 1.08? 1.09 mi nie chce wejść - jakby nie widziało gry, próbowałem instalować kilka razy i problem występuje nadal. Zapewne płyta kumpla jest rąbnięta, niewiadomo skąd on to ma...
Back to top
Noktis
Site Admin

PostPosted: 10 May, 2012 18:49    Post subject:

Mod zawiera juz patcha 1.09 nic nie trzeba patchować. Nawet nie musisz instalowac Diablo 1, wystarczy włożyc Diablo CD do napędu i odpalić moda.

BananowePole

PostPosted: 11 May, 2012 2:21    Post subject:

Wiec w tej kwestii spoko. Nadal nie znalazłem żadnego unikatu o_O mam 24 lvl... eh. Masakra... ledwo daję radę na 13 lvlu podziemi i niżej, lecz bez połowy plecaka man się nie obedzie...
Back to top
Jin

PostPosted: 03 Jul, 2012 19:08    Post subject:

BannanowePole
moja teoria jest taka wyleci ci 1 uni a pozniej bedziesz mial ich dosyc zawsze sie czeka na to 1-sze dlugoooo! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Diablo Przebudzenie [PL] All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum