Diablo 1 Hellfire Mod Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake
Diablo 1 Hellfire Mod - Forum Awakening Mod

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Witam i pytam!

Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Diablo Przebudzenie [PL]
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Wieprzu

PostPosted: 10 May, 2012 17:09    Post subject: Witam i pytam!

Witam, od wczoraj gram na tej modyfikacji Diablo i musz? przekaza? Panu wyrazy mojego uznania. Gra si? przyjemnie, jak na razie nie znalaz?em b??dów, a dodane innowacje u?atwiaj?/utrudniaj? gr? w zbalansowany sposób. Naprawd? dobra robota.

Jednak?e mam kilka pyta?/propozycji:
- Na forum wyczyta?em, ?e skrzynka ma tendencje do opró?niania si?, gdy zostanie prze?adowana przedmiotami / gdy zostanie dodana nowa posta? / zmienione zostanie imi? postaci. Mo?e mo?na ?atwo zaradzi? w tym pierwszym przypadku? A gdyby tak ograniczy? liczb? przedmiotów któr? mo?na w?o?y? do skrzynki do 100? Nie znam si? na tych sprawach, ale o ile znam blizzarda i ich ograniczenia ró?norakie (o ile wchodzi to w gr? przy mechanice biednej Gillian zamienionej w skrytk?) mo?e jest to liczba 127 albo 255 ? My?l?, ?e 100 miejsc na przedmioty jest wi?cej ni? wystarczaj?ce, a utrata tych najcenniejszych ze skrytki mo?e bole?. Postaram si? zrobi? w przysz?o?ci testy pod tym wzgl?dem.

- Czy aby zrobi? backup skrzynki/postaci wystarczy stworzy? zapasow? kopi? folderu "data"? Kopiowanie ca?ego folderu gry wydaje mi si? niezbyt wygodne.

- ?ci?gn??em program "awakeklicker" cobym nie musia? nabywa? nowej myszy przed wbiciem 40 poziomu, ale nie dzia?a. Czy jest to moja wina, czy program nie zosta? uaktualniony do wspó?pracy z aktualnym patchem?

Na razie to wszystko, jak co? mi dojdzie, to doedytuj? ten post.

Pozdrawiam, Wieprzu.
Back to top
View user's profile Send private message
Noktis
Site Admin

PostPosted: 10 May, 2012 19:07    Post subject:

Nie ja stworzy?em skrytke i nic w niej nie da si? zmieni?. Co do znikania przedmiotów ze skrytki, mi si? to nigdy nie zdarzy?o. Zawsze mo?a zrobic backup folderu data/ (jest to ca?kowity backup skrytka+postaciei).

Awacke clicker dzia?a poprawnie. Proponuje zapozna? si? z plikiem Readme.txt zanim zaczniessz informowac, ?e co? nie dzia?a.

Last edited by Noktis on 10 May, 2012 22:13; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Wieprzu

PostPosted: 10 May, 2012 20:34    Post subject:

Dzi?ki za odpowiedzi, kolego. Mam nadziej?, ?e mi te? nic nie przepadnie.

Co do ostatniej kwestii (klickera) - sprawdzi?em i jednak by? w tym mój b??d. Wszystko dzia?a poprawnie Wink

Jeszcze mam jedno pytanie: czy tna tabelce do?wiadczenia z:

http://diablo1.ovh.org/?zdobywanie-doswiadczenia,62

mo?na si? opiera?? Czy zosta?o to tutaj troszk? inaczej rozwi?zane?
Back to top
View user's profile Send private message
Noktis
Site Admin

PostPosted: 10 May, 2012 22:12    Post subject:

Mo?esz kozysta? z tej tabelki do?wiadczenia, mod nie odbiega zbytnio od tego schematu.

Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Diablo Przebudzenie [PL] All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum