Diablo 1 Hellfire Mod Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake
Diablo 1 Hellfire Mod - Forum Awakening Mod

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Witam i pytam!

Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Diablo Przebudzenie [PL]
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Wieprzu

PostPosted: 10 May, 2012 17:09    Post subject: Witam i pytam!

Witam, od wczoraj gram na tej modyfikacji Diablo i muszę przekazać Panu wyrazy mojego uznania. Gra się przyjemnie, jak na razie nie znalazłem błędów, a dodane innowacje ułatwiają/utrudniają grę w zbalansowany sposób. Naprawdę dobra robota.

Jednakże mam kilka pytań/propozycji:
- Na forum wyczytałem, że skrzynka ma tendencje do opróżniania się, gdy zostanie przeładowana przedmiotami / gdy zostanie dodana nowa postać / zmienione zostanie imię postaci. Może można łatwo zaradzić w tym pierwszym przypadku? A gdyby tak ograniczyć liczbę przedmiotów którą można włożyć do skrzynki do 100? Nie znam się na tych sprawach, ale o ile znam blizzarda i ich ograniczenia różnorakie (o ile wchodzi to w grę przy mechanice biednej Gillian zamienionej w skrytkę) może jest to liczba 127 albo 255 ? Myślę, że 100 miejsc na przedmioty jest więcej niż wystarczające, a utrata tych najcenniejszych ze skrytki może boleć. Postaram się zrobić w przyszłości testy pod tym względem.

- Czy aby zrobić backup skrzynki/postaci wystarczy stworzyć zapasową kopię folderu "data"? Kopiowanie całego folderu gry wydaje mi się niezbyt wygodne.

- Ściągnąłem program "awakeklicker" cobym nie musiał nabywać nowej myszy przed wbiciem 40 poziomu, ale nie działa. Czy jest to moja wina, czy program nie został uaktualniony do współpracy z aktualnym patchem?

Na razie to wszystko, jak coś mi dojdzie, to doedytuję ten post.

Pozdrawiam, Wieprzu.
Back to top
View user's profile Send private message
Noktis
Site Admin

PostPosted: 10 May, 2012 19:07    Post subject:

Nie ja stworzyłem skrytke i nic w niej nie da się zmienić. Co do znikania przedmiotów ze skrytki, mi się to nigdy nie zdarzyło. Zawsze moża zrobic backup folderu data/ (jest to całkowity backup skrytka+postaciei).

Awacke clicker działa poprawnie. Proponuje zapoznać się z plikiem Readme.txt zanim zaczniessz informowac, że coś nie działa.

Last edited by Noktis on 10 May, 2012 22:13; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Wieprzu

PostPosted: 10 May, 2012 20:34    Post subject:

Dzięki za odpowiedzi, kolego. Mam nadzieję, że mi też nic nie przepadnie.

Co do ostatniej kwestii (klickera) - sprawdziłem i jednak był w tym mój błąd. Wszystko działa poprawnie Wink

Jeszcze mam jedno pytanie: czy tna tabelce doświadczenia z:

http://diablo1.ovh.org/?zdobywanie-doswiadczenia,62

można się opierać? Czy zostało to tutaj troszkę inaczej rozwiązane?
Back to top
View user's profile Send private message
Noktis
Site Admin

PostPosted: 10 May, 2012 22:12    Post subject:

Możesz kozystać z tej tabelki doświadczenia, mod nie odbiega zbytnio od tego schematu.

Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Diablo Przebudzenie [PL] All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum