Diablo 1 Hellfire Mod Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake
Diablo 1 Hellfire Mod - Forum Awakening Mod

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

cofniecie postaci

Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Diablo Przebudzenie [PL]
View previous topic :: View next topic  
Author Message
RycerzNi

PostPosted: 10 Aug, 2011 19:00    Post subject: cofniecie postaci

dzisiaj gralem caly dzien, zdobylem pare przedmiotow, ktore naprawde zmienily moja postac do tego stopnia ze spokojnie ubilem diablo, zrobilem sobie przerwe, wchodze do gry ponownie, a tu niespodzianka: lvl o 2 nizszy i kluczowych itemkow brak.... odechciewa sie grac, moze mi ktos wytlumaczyc co jest nie tak?
Back to top
View user's profile Send private message
Noktis
Site Admin

PostPosted: 11 Aug, 2011 22:29    Post subject:

Może to wina zalagowanej gry. lae nie chce mi się wierzyć żeby aż 2 poziomy wcięło. Chociaż w Diablo 1 wszystko jest możliwe bo gra ma skopany kod sieciowy przystosowany do wolnych łączy sprzed kilkunastu lat.

RycerzNi

PostPosted: 13 Aug, 2011 1:14    Post subject:

lvl w tym przypadku to akurat najmniejszy problem, bardziej brakuje mi itemkow, tez sie zdziwilem, bo az caly dzien grania sie "nie liczy" rozumiem ze serwer mogl nie zapisac postaci w wyniku jakiegos tam laga, ale zeby caly dzien? , w kazdym razie nie klamie, bo po co...
Back to top
zbyhoo

PostPosted: 10 Oct, 2011 9:56    Post subject:

mam dokladnie ten sam problem grajac ze znajomymi przez hamachi. Gdy po zacietych walkach;) konczymy gre nic sie nie zapisuje. wczoraj sprawdzalem rozne mozliwosci i myslalem ze moze mod jest zbudowany ze robi save postaci w odpowiednich momentach.

to troche irytujace zwlaszcza ze po wczorajszej sesji obcielo wszystkim graczom po 5 poziomow i wszystkie przedmioty

jaka moze byc przyczyna???

Pozdrawam
Zbyhoo
Back to top
zbyhoo

PostPosted: 10 Oct, 2011 10:34    Post subject:

Ok. Wlasnie to znalazlem. Problem polegal na tym ze gre nalezy odpalac w trybie admina inaczej nie zrobi save. Niewiedza boli Wink mod jest wypasiony. Pozdrawiam
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Diablo Przebudzenie [PL] All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum