Diablo 1 Hellfire Mod Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake
Diablo 1 Hellfire Mod - Forum Awakening Mod

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Społeczność Diablo Tristr.am

Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Diablo 1 / Hellfire
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ketjow3

PostPosted: 05 Aug, 2016 11:50    Post subject: Społeczność Diablo Tristr.am

Pewnie mało kto z was wie, ale istnieje aktywna społeczność Diablo pod adresem http://tristr.am/ w języku angielskim. Spotkacie tam graczy z całego świata (są też polacy) oraz możliwość podzielenia się własnymi statystykami gry i postaci. Służy do tego mały program specjalnie napisany na potrzeby społeczności - DiabloStats v1.4 (wymaga rejestracji konta). Wszelkie informacje znajdziecie na stronach Tristram. Wymagana wersja gry Diablo to 1.09. Gry odbywają się na battle.necie i są widoczne na stronie społeczności po prawej. Mam nadzieje, że choć troche pomogłem Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Noktis
Site Admin

PostPosted: 05 Aug, 2016 17:05    Post subject:

Myślę, że ta strona jest znana wśród społeczności, ale po prostu mało kto już gra w klasyczne D1.

bs.pro

PostPosted: 30 Nov, 2016 17:53    Post subject:

No ja juz wiem ze napewno D1 vanilla nie rusze Smile Po tym jak mialem stycznosc z belzebubem.
Back to top
View user's profile Send private message
Obishedo

PostPosted: 30 Nov, 2016 18:53    Post subject:

Dlaczego? Przecież zwykłe "Diablo" bez modyfikacji też jest świetne. Sam osobiście uważam, że pierwsza część "Diablo" jest najlepsza. Potem już było gorzej co widzimy na przykładzie "Diablo II" oraz "Diablo III". Nie twierdzę, że "Belzebub" jest złym modem, ale uważam, że za dużo w nim zapożyczeń właśnie z "Diablo II" i "Diablo III" co sprawia, że to już nie to...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Diablo 1 / Hellfire All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum