Diablo 1 Hellfire Mod Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake
Diablo 1 Hellfire Mod - Forum Awakening Mod

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Problem z multi
Goto page Previous  1, 2

Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Diablo Przebudzenie [PL]
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Noktis
Site Admin

PostPosted: 23 Jul, 2016 18:16    Post subject:

Czyli ostatnia wersja Torcha jest przyczyną wyrzucania cię z gry. Niestety nie jestem autorem Torcha więc nie mogę tego poprawić. Ale przynajmniej ze starszą wersją nie masz problemów.

Geomemnon

PostPosted: 27 Nov, 2016 1:56    Post subject:

Hej. Dzięki za mod, wygląda na świetny. Mam problem - chcemy pograć we 3 przez tunngle. Dwóch z nas bez problemu jest w grze, ale jak dołącza trzeci to jednego z nas wywala, ciągle tego samego (moja kopia działa bez problemu, z nim w grze działa we 2).
2x Win7 i Win8
Szukam pomysłów, bo wykorzystałem co się dało : \ Mamy każdy swój net osobno LTE. Single player odpala bez problemu, a multi kończy się "Program przestał odpowiadać".
Co może być problemem?

Edit: próbowałem zmiany nazwy torcha, ddraw też. Mamy spachowane tak samo.
Back to top
View user's profile Send private message
Noktis
Site Admin

PostPosted: 27 Nov, 2016 10:17    Post subject:

Najlepiej jakby każdy z was usunął torch oraz ddraw i wtedy możecie sprawdzić czy błąd się powtórzy. Rozumiem że z gry wywala osobę, która już jest w grze, więc może niech ta osoba spróbuje dołączyć na końcu. Mozna też spróbować aby gracz, którego wyrzuca z gry, utworzył grę i wy byście do niego dołączali. Możecie też spróbować gry przez battle.net, tylko osoba tworząca grę musi mieć odblokowane porty 6112 bo inaczej do nie dołączycie do jej gry.

Geomemnon

PostPosted: 27 Nov, 2016 11:55    Post subject:

Wywala tę osobę bez względu czy ona tworzy grę, czy dołącza przed wyrzucającym ją czy na końcu. Ad. ddraw i torch - ja mam drawa i starszego torcha i kumpel ze mną ze starym torchem i takim też drawem bez problemu przebywa. Dopiero kumpel z win8 go kickuje. A jak win8 tworzy grę/dołączy pierwszy, to tamtemu Diablo crashuje od razu po załadowaniu wspólnej gry.

Przy próbie battle.net pojawia się informacja, że brak połączenia z serverem - coś źle zrobiłem? : \

Co do portów - orientujesz się czy można je odblokować również na androidowym telefonie? Niestety mój zwykły internet blokuje p2p, ma strict NAT itp., portów nie przekieruję.
Back to top
View user's profile Send private message
Noktis
Site Admin

PostPosted: 27 Nov, 2016 19:56    Post subject:

Sprawdźcie czy wszyscy używacie tej samej wersji. W menu powinno być napisane v6.9b. Dotyczy to również tej samej wersji językowej.
Quote:
Przy próbie battle.net pojawia się informacja, że brak połączenia z serverem - coś źle zrobiłem?
Prawdopodobnie uruchamiałeś grę przed przed spatchowaniem jej do nowszej wersji, przez co w rejestrze zapisały się stare adresy b.net. W archiwum z patchem jest plik o nazwie "run me.reg", należy go uruchomić i dodać wpis do rejestru.
Nie wiem czy masz zablokowane porty w telefonie. Porty są blokowane przez Firewall w komputerze i/lub routerze. A jak masz z telefonem to nie wiem. Dostawca internetu też może blokować porty niektóre.

Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Diablo Przebudzenie [PL] All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum