Diablo 1 Hellfire Mod Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake
Diablo 1 Hellfire Mod - Forum Awakening Mod

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Hellfire rusko-polskie
Goto page 1, 2, 3, 4  Next

Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Offtopic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Pawonashi

PostPosted: 12 Jul, 2014 16:44    Post subject: Hellfire rusko-polskie

Uda?o mi si? wreszcie po latach odnale?? rusk? wersj? polskiej wersji (wiem, jak to brzmi...) Diablo: Hellfire Very Happy

Opisy znajduj?ce si? na pude?ku jak dla mnie s? ju? jak najbardziej kultowe i trafnie obrazuj? minione czasy amatorskich (lecz absolutnie pe?nych!) t?umacze? gier z bazaru. Przet?umaczone zosta?o wszystko (chyba poza nazwami postaci i filmami) - nazwy przedmiotów, potworów, ekrany statystyk i zakl?? - nawet dubbing jest polski! (cho? nagrany przez góra trzy osoby). Poni?ej znajdziecie zdj?cia, na których mo?ecie podziwia? kunszt t?umaczy.

Je?li mi si? uda i kto? b?dzie chcia?, nagram filmik prezentuj?cy gr? w akcji. Aha - i nie wymaga podstawowego Diablo do dzia?ania Smile

A teraz kilka ciekawostek Very Happy
1) Ta wersja gry jest kompatybilna z ?atk? 1.01 i plikiem command.txt
2) Dubbing obejmuje równie? dodatki wprowadzone wraz z ?atk? 1.01
3) Unikalne laski s? zbugowane - po ich zidentyfikowaniu i nakierowaniu na nie myszk?, gra si? wy??cza - mo?na to obej?? zak?adaj?c niezidentyfikowan? lask? postaci i dopiero zidentyfikowa?. I NIGDY JEJ NIE ZDEJMOWA? XD
4) Je?eli na poziomie 13 ma pojawi? si? Zbrojmistrz, po wej?ciu na niego gra pokazuje komunikat o nieprawid?owej operacji i zamkni?ciu gry
5) Podobna sytuacja ma si? chyba z Zharem Szalonym na poziomie 8
6) Imi? Lazarus zosta? przet?umaczone na ?azarz
7) Na-Krul zosta? Na-Kru?em
Cool W oryginalne Diablo da si? gra? z p?yt? Hellfire w nap?dzie i vice versa
9) Najlepszy g?os ma chyba Farnham

Je?li co? jeszcze sobie przypomn?, napisz? w tym po?cie.

https://www.dropbox.com/s/56adk0dscz5we7d/IMG_20140712_161926.jpg
https://www.dropbox.com/s/podetnf34vpf7lz/IMG_20140712_161936.jpg
https://www.dropbox.com/s/td0ljl6n65msumb/IMG_20140712_162001.jpg
Back to top
View user's profile Send private message
Noktis
Site Admin

PostPosted: 13 Jul, 2014 9:52    Post subject:

Ty to masz z ok?adka? Very Happy "Nowe Wrogi" XD Jak mo?esz to zeskanuj ok?adki i CD, bo jest w s?abej jako?ci. Mo?e artyku? bym o tym napisa? albo newsa Very Happy
W ogóle to tam g?os postaciom podk?ada g?ównie jedna osoba, i oczywi?cie gada z ruskim akcentem Smile

Pami?tam kilka fraz:

"Czapka Jerychonka", Gryzwold, to stary chrzan", "Du?o czego si? zmieni?o", "?azarz bawi? si? psychologi? t?umu"

Obishedo

PostPosted: 13 Jul, 2014 20:52    Post subject:

Bardzo mnie ucieszy? ten post. Pawonashi mo?esz jako? wrzuci? do neta obraz p?yty, zagra?bym w to pol-rus Hellfire Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Pawonashi

PostPosted: 15 Jul, 2014 18:30    Post subject:

Prosz? bardzo, oto skany Smile

https://www.dropbox.com/s/sp3u7wpxfosgrxj/hellfire1.png?m=
https://www.dropbox.com/s/5non6f178ktkjrc/hellfire2.png?m=

Link do obrazu p?yty mog? wys?a? w wiadomo?ci prywatnej - o ile uda mi si? go zrobi?, w koncu to 17 lat ma XD
Back to top
Obishedo

PostPosted: 15 Jul, 2014 20:48    Post subject:

Pawonashi wrote:

Link do obrazu p?yty mog? wys?a? w wiadomo?ci prywatnej - o ile uda mi si? go zrobi?, w koncu to 17 lat ma XD

Daj zna? je?li uda Ci si? zrobi? obraz.
Back to top
Pawonashi

PostPosted: 15 Jul, 2014 23:12    Post subject:

Gotowe. Ch?tni niech wysy?aj? do mnie wiadomo??.
Back to top
Noktis
Site Admin

PostPosted: 16 Jul, 2014 8:30    Post subject:

Jeszcze p?ytk? zeskanuj Smile

Obishedo

PostPosted: 16 Jul, 2014 14:55    Post subject:

Pawonashi wrote:
Gotowe. Ch?tni niech wysy?aj? do mnie wiadomo??.

Wys?a?em Ci tutaj na poczt? na jakiego maila móg?by? mi wys?a? obraz p?ytki. Pzdr!
Back to top
Pawonashi

PostPosted: 23 Jul, 2014 17:57    Post subject:

Dzi? lub jutro zeskanuj? p?ytk?

24.07.2014 - Oto jej skan: https://www.dropbox.com/s/sqdrl49kv8epi3s/p%C5%82yta.png
Back to top
Obishedo

PostPosted: 25 Jul, 2014 20:35    Post subject:

Pawonashi wrote:
Dzi? lub jutro zeskanuj? p?ytk?

24.07.2014 - Oto jej skan: https://www.dropbox.com/s/sqdrl49kv8epi3s/p%C5%82yta.png

Ach te ruskie p?yty z bazaru. Jak zwykle nie robiona w t?oczni lecz nagrywana na kompie gdzie? pod Petersburgiem i naklejka na niej xD robiona chyba w Nero, gdzie robi si? ok?adki na p?yty Smile
Back to top
Pawonashi

PostPosted: 26 Jul, 2014 14:58    Post subject:

Oj tam, wa?ne, ?e jako? wygl?da XD

W sumie, jako dzieciak traktowa?em to jako pe?noprawny orygina?, ale teraz rozumiem, ?e tak nie jest... Mimo to ciekaw jestem, ile co? takiego jest warte dla kolekcjonerów Smile
Back to top
Obishedo

PostPosted: 26 Jul, 2014 20:49    Post subject:

Wystaw na licytacj? tego "oryginalnego" pirata Smile
S?dz?, ?e wi?cej ni? 30 z? nie dostaniesz ale mog? si? myli?. Poniewa? licytacja oryginalnego "Hellfire" z "Diablo I" konczy si? jutro ale spójrz na cen?...

http://allegro.pl/diablo-i-dodatek-hellfire-unikat-ideal-okazja-i4433767103.html

399 z?, czy mam co? doda? wi?cej...
Back to top
Noktis
Site Admin

PostPosted: 26 Jul, 2014 21:27    Post subject:

Quote:
Mimo to ciekaw jestem, ile co? takiego jest warte dla kolekcjonerów
Dla kolekcjonera pewnie nic nie jest warte Smile

Quote:
399 z?, czy mam co? doda? wi?cej...
Przecie? nikt tego nie kupi za tak? cen?, za 30z? by pewnie posz?o. To nie pierwsza tego typu licytacja gdzie kto? sobie ??da taka sum? za 18 letni? gr? i na dodatek u?ywan?. Oczywi?cie nikt tego nie kupuje Smile

W tej licytacji jest napisane "Edycja kolekcjonerska, Edycja GOTY" - mo?e niech si? zdecyduje czy to Edycja kolekcjonerska czy GOTY XD Chocia? ja tam widz? tylko zwyk?e wydanie BestSeller Series. Czy Diablo 1 mia?o edycje Kolekcjonersk?? Raczej nie, równie? nie s?dz? aby by?a edycja GOTY.

Obishedo

PostPosted: 27 Jul, 2014 3:42    Post subject:

Ja mam np. D1 z Antologii Blizzarda gdzie jest jeszcze SC z BW oraz Warcraft II. I szczerze jakbym mia? sprzeda? bo kluczy do SC z BW oraz Wc2 nie u?ywa?em a do D1 nie ma to ca?o?? bym odda? za skromne 30 z?, problem le?y jednak w tym, ?e nie sprzedam D1... Zreszt? wszystko nadal mo?na dosta? oprócz "Hellfire" no ale przecie? to nie twór Blizzarda. Ja uwa?am, ?e nie jest warty takiej ceny z Allegro. Druga rzecz, po co komu Hellfire skoro mo?na pogra? w Awake (ale reklama!), gdzie Noktis wrzuci? potworki w?a?nie z dodatku Sierry. Jedyne czego ?a?uj? to brak lokacji, bo s? fajne.
Back to top
Pawonashi

PostPosted: 27 Jul, 2014 23:38    Post subject:

To ja tu b?d? antyreklam?, dla równowagi Smile Awake nigdy mi nie zast?pi Hellfire przede wszystkim przez brak dodatkowych lokacji (Krypta wraz ze swoj? muzyk? rz?dz? Very Happy), dodatkowych przedmiotów oraz klas postaci (nawet, je?li s? niezbalansowane i poza mnichem s? jedynie ciekawostk?...). Co nie zmienia faktu, ?e Awake jest znakomitym ?ród?em dla spragnionych nowych wra?e? fanów starego Diabe?ka.

I có?, wcale nie oczekuj? niczego powy?ej 50z? i wcale nie mam zamiaru tego wystawia?, to zastanówcie si?: gdyby kto? od 1z? wystawi? unikalne ruskie wydanie zacnego tytu?u, b?d?cego samodzielnym dodatkiem do klasycznej, 18-letniej gry (f**k, stary jestem), to czy nie uwa?acie, ?e cena mog?aby podskoczy? do ca?kiem interesuj?cej kwoty? Smile

PS. Diablo + Hellfire sprzedaje si? za jakie? max 60z?. To trzeba naprawd? mie? w powa?aniu wszystkie pozosta?e wystawione aukcje w chwili obecnej ORAZ wyniki minionych aukcji, ?eby robi? sobie nadziej? na tak nonsensown? kwot?...

PPS. Noktis, b?dziesz skroba? jak?? dodatkow? notk? na stronie Kroniki o tym wydaniu? Smile
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Offtopic All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum