Diablo 1 Hellfire Mod Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake
Diablo 1 Hellfire Mod - Forum Awakening Mod

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Hellfire rusko-polskie
Goto page Previous  1, 2, 3, 4

Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Offtopic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Noktis
Site Admin

PostPosted: 18 Apr, 2015 23:07    Post subject:

Obishedo, wyjaśnię ci, że makaron_05 mówi, że jemu chodzi wyłącznie o Diablo 1 a ty coś o mitologii oraz kolejnych częściach gry mówisz. Poza tym się nie kłóćcie o jakieś robaki Wink

Nie wszystko co zawiera tzw. Mod HD zostało zrobione przez BrightLorda.

makaron_05 wrote:

Chwała Ci za ten zamysł. Budzi on w mym sercu nadzieję na lepsze jutro w pokonywaniu kolejnych poziomów gry. Wink
A tak na poważnie przecież jest tyle fajnych potworów z Hellfire. Grabarz z łopatą, albo ta latająca zmora waląca fireballami.

No przecież w Awake jest Grabarz z łopatą.Smile Wilde Snakes czyli Dzikie Węże, to po prostu żart nawiązujący do pewnego powiedzenia:)
Planuje Spawns pokolorować na ciemny odcień i nazwę ich Critters, nawiązanie do pewnego filmu, który oglądałem w dzieciństwie

Last edited by Noktis on 27 Apr, 2015 21:22; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
makaron_05

PostPosted: 20 Apr, 2015 18:24    Post subject:

@Obishedo mnie chodzi tylko i wyłącznie o Piekło w Bezelbubie, gdzie po raz pierwszy wszedłem Łuczniczką, kilka dni temu, a ty zaraz podejrzewasz mnie o expienie, politykę i powołujesz się na starszeństwo na forum.
Fajny gość jesteś, ale chyba zbytnio zapalczywy. Smile

@Noktis

Quote:
No przecież w Awake jest Grabarz z łopatą. Smile

Wiem. Smile Próbowałem kiedyś w ten mod zagrać, ale tak naprawdę poza podniesieniem poziomu trudności i wymianą potworów, niczym się od klasycznego Diablo nie różni toteż nie wzbudził mojego entuzjazmu. Wink
Diablo 1 jest dla mnie kultowe. A Hellfire tylko ciekawostką. Smile

Quote:
Planuje Spawns pokolorować na ciemny odcień i nazwę ich Critters, nawiązanie do pewnego filmu, który oglądałem w dzieciństwie

Ha, też oglądałem Critterrsów. Smile Mam sentyment do drugiego filmu, poprzez jedną występującą tam aktorkę Wink . Lubię tez czwarty, bo to prawie space opera. Smile

Jak już koniecznie chcesz utrzymać spawnów, to mogę tylko nieśmiało zasugerować jedną sprawę. Może zamień odgłosy wydawane przez spawnów, w te które wydają crittersy w filmie? Będzie śmiesznie.
Bo te oryginalne piski, to do Diablo zupełnie nie pasują. Przynajmniej moim zdaniem. Smile

PS. A korzystając z okazji chciałem się zapytać, czy do grafiki Creature of Flame w Sanktuarium Horazona, pomysłem był płonący mag (już nie pamiętam jak się nazywa, bo dawno nie grałem) z Torment? Tak mi się jakoś kojarzy.
Back to top
View user's profile Send private message
Noktis
Site Admin

PostPosted: 20 Apr, 2015 19:13    Post subject:

makaron_05 chyba nie spodziewałeś się grafiki 3d w Awake. Może gdybym wymiatał w asemblerze, to mod sprostałby twoim oczekiwaniom Smile Ja Awake nazywam po prostu ulepszonym Diablo 1. Wersja 7.0, która będzie prawdopodobnie już ostania, wniesie pewne ciekawe zmiany do gry. Spawn jeśli zostanie, to tylko pod postacią Crittersa (czy też Crittera). Spróbuję w programie graficznym zrobić aby się turlał jak w filmie, ale nie wiem czy mi się uda. W ogóle to tutaj jest wątek o Awake v7.0 http://awake.diablo1.eu.org/wersja-7-0-w-budowie-t916.html Jak są jakieś pytania/sugestie to można skorzystać.

Ad. PS.
Nie wiem.

Ps.
Offtopic się zrobił. Pewnie dlatego, że "Lazarus bawił się psychologią tłumu" Mr. Green

Last edited by Noktis on 21 Apr, 2015 9:09; edited 1 time in total
Back to top
Obishedo

PostPosted: 20 Apr, 2015 22:03    Post subject:

I znowu wyszło tak, że jestem ten najgorszy... Razz

A dobra, kij z tym! Niech tak już zostanie Very Happy

Quote:
Quote:
No przecież w Awake jest Grabarz z łopatą.

Wiem. Próbowałem kiedyś w ten mod zagrać, ale tak naprawdę poza podniesieniem poziomu trudności i wymianą potworów, niczym się od klasycznego Diablo nie różni toteż nie wzbudził mojego entuzjazmu.
Diablo 1 jest dla mnie kultowe. A Hellfire tylko ciekawostką.

Oj przecież Awake to świetny mod. Problem jest taki, że ludzie nie doceniają pracy Noktisa. Są w błędzie i ...

niech ich Piekło pochłonie Razz
Back to top
makaron_05

PostPosted: 21 Apr, 2015 18:43    Post subject:

Quote:
makaron_05 chyba nie spodziewałeś się grafiki 3d w Awake. Może gdybym wymiatał w asemblerze, to mod sprostałby twoim oczekiwaniom Smile

Bogowie? Jaka znowu grafika? Smile Ja zupełnie nie o tym. Jakby mi chodziło o grafikę, tobym po zagraniu w Helllfire chodził szczęśliwy i uśmiechnięty. Wink
Bo zdecydowanie lepsza niż w Diablo 1. Tylko taka jakaś neonowa i pomarańczowa w Krypcie, co mi się trochę kłóci z Diablo1. Moje oczekiwania co do grafiki, zdecydowanie spełnia siedlisko Andariel i Wyspa. A siedlisko Horazona, to już zupełni cud i miód. Smile

Quote:
Ja Awake nazywam po prostu ulepszonym Diablo 1. Wersja 7.0, która będzie prawdopodobnie już ostania, wniesie pewne ciekawe zmiany do gry. Spawn jeśli zostanie, to tylko pod postacią Crittersa (czy też Crittera). Spróbuję w programie graficznym zrobić aby się turlał jak w filmie, ale nie wiem czy mi się uda

Mnie własnie nie przekonuje, przez wymianę potworów. Bo jak pisałem wcześniej Diablo1 to dla mnie gra kultowa i wszelkie zmiany w bestiariuszu są dla mnie herezją. Wink
No i te odgłosy wydawane przez spawny. Tu już zupełnie nie chodzi o samą postać, ale odgłosy. Tak samo psują klimat gry, jak odgłosy wydawane (tu ukłon w stronę Obishedo Wink ) przez fetyszy w Diablo II.

Quote:
Offtopic się zrobił. Pewnie dlatego, że "Lazarus bawił się psychologią tłumu"

Ale chyba offtop w dziale offtop nie jest znowu zbyt wielkim grzechem? Nawet Horadrimowie nie zawsze trzymali się sztywno zasad. Wink

Quote:
I znowu wyszło tak, że jestem ten najgorszy... Razz

A dobra, kij z tym! Niech tak już zostanie Very Happy

Twoje niedoczekanie. Smile Najgorszy to jestem ja. To ja rozpocząłem dyskusję, która wzbudza różne emocje we współuczestnikach. Wink

Quote:
Oj przecież Awake to świetny mod. Problem jest taki, że ludzie nie doceniają pracy Noktisa. Są w błędzie i ...

Całe szczęście, że ja doceniam. Nie ma chyba (UWAGA - dalej Noktis nie czyta Smile ) osoby w Polsce, która dała tyle pracy i zaangażowania w sprawie Diablo1, co on. (DALEJ Noktis może czytać. Smile )

Quote:
niech ich Piekło pochłonie Razz

No tak. I teraz oprócz spawnów w Piekle trzeba się będzie jeszcze nawalać z nimi. Wink
Back to top
Noktis
Site Admin

PostPosted: 21 Apr, 2015 19:27    Post subject:

Quote:
Jaka znowu grafika?
To było wyolbrzymienie w sensie, że nie należy mieć jakiś wielkich oczekiwań. Chociaż i tak uważam, że jest wiele ciekawych rzeczy w Awake. Generalnie modowanie d1 jest bardzo trudne, gdyż modyfikujesz głównie plik exe w HEX/ASM.
Quote:
Mnie własnie nie przekonuje, przez wymianę potworów.
To jest tylko kilka tych potworków, a robale to tylko dwa typy są z HF http://diablo1.eu.org/?en_monsters,13 ten jest fajny.

Quote:
Bo jak pisałem wcześniej Diablo1 to dla mnie gra kultowa i wszelkie zmiany w bestiariuszu są dla mnie herezją.
To pewnie nie ucieszy cie fakt ze niektóre potwory chcę usunąć (np. część tych z HF) i w ich miejsce wstawić stworki z d2 np Andariel.

Quote:
Ale chyba offtop w dziale offtop nie jest znowu zbyt wielkim grzechem?
Tylko, że to jest dział offtopic a nie temat offtopic. Temat to "Hellfire rusko-polskie" Smile

makaron_05

PostPosted: 21 Apr, 2015 20:12    Post subject:

Quote:
ten jest fajny.

Może i fajny, ale tak bardziej kojarzy się z Resident Evil. Wink Choć to oczywiście stwór stworzony przez Sierrę, ale nie użyty w Hellfire.

Quote:
To pewnie nie ucieszy cie fakt ze niektóre potwory chcę usunąć (np. część tych z HF) i w ich miejsce wstawić stworki z d2 np Andariel.

A niby w czym Andariel miałaby naruszać kanon Diablo1? W końcu po Piekle szwenda się pełno jej pomniejszych krewniaczek. Wink
Jej postaci wręcz brakuje w siedlisku Andariel.
Back to top
Noktis
Site Admin

PostPosted: 27 Apr, 2015 21:28    Post subject:

Dalsze posty o Belzebubie przeniosłem tutaj http://awake.diablo1.eu.org/obimakaron-t1098.html

Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Offtopic All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum