Diablo 1 Hellfire Mod Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake
Diablo 1 Hellfire Mod - Forum Awakening Mod

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Bnet - Europa

Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Diablo 1 / Hellfire
View previous topic :: View next topic  
Author Message
hastor

PostPosted: 19 Feb, 2017 12:14    Post subject: Bnet - Europa

Witam! Ostatnio wróciłem do ogrywania D1. Włączam Battle.net, wybieram bramkę europejską i wyskakuje mi taki komunikat:

Na szczęście mogę przebywać na bnet, ale niestety tylko przebywać. Zablokowane mam opcje z założeniem i dołączeniem do gry. Mogę tylko i wyłącznie przebywać na chat'cie.

- Próbowałem wyłączyć zaporę i nic nie poskutkowało.

- Myślałem, że może przez Win 10 gra strzela takie błędy, ale jak odpaliłem D1 na innym komputerze z zainstalowanym Win XP to również ten błąd wyskakuje.

- Dodatkowo pomyślałem, żeby zmienić bramkę i o dziwo nie wyskoczył mi ten komunikat. Po chwilowym połączeniu i wyborze postaci mogłem normalnie pozablokowane wcześniej opcje były spowrotem dostępne jak wcześniej.

Prośba moja jest taka czy jest rozwiązanie tego problemu, abym mógł bez problemu korzystać z bramki europejskiej.
Back to top
View user's profile Send private message
Noktis
Site Admin

PostPosted: 19 Feb, 2017 14:07    Post subject:

Być może nie blokuje ci firewall systemowy a ten z routera, więc tam spróbuj odblokować porty.

hastor

PostPosted: 19 Feb, 2017 16:56    Post subject:

Tylko czemu przy bramkach Ameryki (West & East) oraz Azji mogę normalnie zalogować się i zakładać gry?
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Diablo 1 HD Hellfire Mod - Awake Forum Index -> Diablo 1 / Hellfire All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum